تبلیغات
گروه کانتر ای ایران - آشنایی با اسلحه های کانتر
گروه کانتر ای ایرانآشنایی با اسلحه های کانتر


تهیه و تنظیم : 54875487 54875487 ISF | Ra1nMan صادق از اصفهان

در بازی Counter Strike، اسلحه ها و تجهیزات به 5 دسته مختلف تقسیم می شوند که شامل Pistols، Shotguns، SMG، Rifles، Machine Gun، Equipment می شود. شما همواره یک کلت کمری (Pistol) در اختیار دارید که می توانید هنگام تمام شدن تیر اسلحه اصلی خود از آن ها استفاده کنید. از طرف دیگر در یک زمان فقط می توانید یک اسلحه دیگر به همراه داشته باشید. قسمت Equipment نیز مربوط به تجهیزات اضافی ایی چون نارنجک ها می شود که بهتر است همیشه تعدادی از این وسایل همراه خود داشته باشید.

استراتژی های بسیاری برای بازی Counter Strike وجود دارد. 54875487CSS IRAN 54875487نیز سعی کرده است تا در این جا تعدادی از آن ها را که به سلاح ها و تجهیزات مربوط می شود بیان کند.

  1. سعی کنید قیمت تمام اسلحه ها را به خاطر داشته باشید.
  2. هنگامی که پول کافی برای خریدن اسلحه همراه با Shield (Armor) ندارید، پول خود را Save (ذخیره) کنید تا بتوانید بعدا آن را همراه با Shield تهیه کنید.
  3. همیشه بعد از کشتن یکی از افراد دشمن، کمی صبر کرده و سپس خشاب عوض کنید.
  4. سرعت عمل و در عین حال هول نشدن باعث بهتر شدن بازی شما می شود.
  5. همواره آماده باشید تا در صورت تمام شدن خشاب اسلحه اصلیتان، آن را با کلت یا حتی چاقو عوض کنید.
  6. سرعت عمل داشته باشید و سعی کنید در هنگام مبارزه پس هر از چند گاهی مکانتان را عوض کنید و هیچگاه در یک جا نه ایستید.Pistols


Glock 18 Select Fire
اسم در بازی : 9X19mm Sidearm
ساخت : اطریش
قیمت : 400$ (اسلحه پیش فرض افراد Terrorists)
ظرفیت : 20 گلوله در اسلحه و 100 گلوله اضافه
قابلیت های اضافه : حالت Burst (سه تیر)
قدرت :2
سرعت شلیک :3
دقت : 3
بی صدایی : 3
سرعت تعویض خشاب : 5
سرعت حرکت با اسلحه : 4
بهترین فاصله برای شلیک : نزدیک

اسلحه پیش فرض تروریست ها که دارای تعداد گلوله بالا است و سرعت تعویض خشاب آن بیشتر از سایر اسلحه هاست. اما قدرت، دقت پایین و قابلیت های کم این اسلحه از جمله بدی هایش هستند و آن را در برابر سایر اسلحه های کمری ضعیف نشان می دهند. این اسلحه دارای حالت burst fire، که به آن اجازه شلیک سه گلوله به طور همزمان را می دهد، که چندانی کاربردی هم ندارد. در کل Glock اسلحه خوبی نیست و بهتر است در صورت امکان آن را تعویض کنید.
Glock از جمله اسلحه هایی است که اگر از آن به موقع و درست استفاده کنید بسیار پر کاربرد است. برای مثال هنگامی که حریف Damage دیده باشد (مقدار جانش کم باشد) شما به راحتی و با شلیک یک گلوله می توانید او را از پا در آورید. بیشترین کاربرد این اسلحه در کار های گروهی است. برای استفاده از این اسلحه، یکی از بهترین راه ها شلیک پشت سر هم و بدون وقفه گلوله ها به سر حریف است.
برای کشتن کسانی که دارای اسلحه Glock هستند، سرعت عمل حرف اول را می زند و اگر آن ها را به سرعت از بین نبرید، مخصوصا اگر به صورت چند نفره حمله کنند نمی توانید از خود دفاع کنید.

 54875487
HK USP (Universal Self-Loading Pistol) Tactical .45

اسم در بازی : KM .45 Tactical
ساخت : آلمان
قیمت : 500$ (اسلحه پیش فرض افراد Counter-Terrorists)
ظرفیت : 12 گلوله در اسلحه و 100 گلوله اضافه
قابلیت های اضافه: صدا خفه کن
قدرت :4 (با صدا خفه کن :3)
سرعت شلیک :4
دقت :4 (با صدا خفه کن :3)
بی صدایی : 2 (با صدا خفه کن : 5)
سرعت تعویض خشاب :4
سرعت حرکت با اسلحه :4
بهترین فاصله برای شلیک : نزدیک

اسلحه پیش فرض CT که به عنوان یک اسلحه کمری، بسیار پر استفاده است. سرعت شلیک بالا، قدرت زیاد، دقت بالا، قابلیت اضافه کردن صدا خفه کن از جمله قابلیت های بارز این سلاح هستند. باید دقت داشته باشید که معمولا گلوله های این سلاح به سرعت مصرف می شوند و شما مجبور به تعویض خشاب می شوید. همچنین اگر از صدا خفه کن استفاده کنید قابلیت های این سلاح کمی کاهش می یابند. با تمام این حرف ها USP به عنوان یک سلاح کمری فوق العاده است و کمک بسیاری به شما می کند.
با توجه به تعداد گلوله های این اسلحه باید دقت داشته باشید تا از آن به درستی استفاده کنید. برای زدن هدف های مختلف در فاصله دور یا متوسط بهترین راه شلیک به صورت تک تیر است. اما در فاصله نزدیک، می توانید نشانه گیر را برروی سر حریف نگه داشته و به صورت پشت سر هم شلیک کنید.
کشتن افراد حرفه ای که دارای اسلحه USP هستند، کار بسیار دشواری است و شما باید به نقطه ضعف این اسلحه، یعنی تعداد گلوله های آن اتکا کنید. به طوری که با مانور های خود، گلوله های حریف را هدر داده و در فرصت مناسب او را از پا در آورید.

اسم در بازی : Night Hawk .50C

ساخت : اسرائیل
قیمت : 650$
ظرفیت : 7 گلوله در اسلحه و 35 گلوله اضافه
قابلیت های اضافه : ندارد
قدرت : 5
سرعت شلیک: 3
دقت : 3
بی صدایی : 1
سرعت تعویض خشاب : 4
سرعت حرکت با اسلحه : 4
بهترین فاصله برای شلیک : نزدیک

عامل اصلی ای که باعث محبوبیت Desert در بین بازیکنان می شود، قدرت بالای این اسلحه است. به طوری که گلوله های آن به راحتی از جلیقه دشمن عبور کرده و با شلیک یک گلوله به سر دشمنان آنها را از پا در می آورد. در عین حال قیمت بالای این اسلحه و گلوله هایش، دقت پائین آن و ظرفیت کم آن از جمله نکات منفی آن می باشند. البته Desert در فاصله نزدیک بسیار پر کاربرد است و با کمی تمرین به راحتی می توانید از آن بهترین استفاده را کنید.
اسلحه Desert بیشتر به درد کسانی می خورد که کنترل خوبی برروی اسلحه ها دارند و از نشانه گیری خوبی برخوردار هستند. برای شلیک در فاصله بسیار نزدیک، بهترین راه خالی کردن تمام گلوله ها است، با اینحال در فاصله های متوسط و دور می توانید به صورت تک تیر با این اسلحه شلیک کنید. توجه داشته باشید که با نشستن، دقت این اسلحه چند برابر می شود. همچنین گلوله این اسلحه از درون دیوار نیز عبور میکند.
اگر کسی دارای این اسلحه بود شما باید سعی کنید از گلوله های او مانور دهید و طوری حرکت، پرش و نشستن را با هم در آمیزید که او نتواند شما را هدف بگیرد.

Sig P228
اسم در بازی : 228 Compact
ساخت : سوئیس
قیمت : 600$
ظرفیت : 13 گلوله در اسلحه و 52 گلوله اضافه
قابلیت های اضافه : ندارد
قدرت : 3
سرعت شلیک : 3
دقت : 4
بی صدایی : 4
سرعت تعویض خشاب : 4
سرعت حرکت با اسلحه : 4
بهترین فاصله برای شلیک : نزدیک

P228 از جمله اسلحه هایی است که معمولا کسانی که کهنه کار هستند، هیچ وقت آن را خریداری نمی کنند. این اسلحه شباهت بسیاری به اسلحه پرطرفدار USP دارد و از بیشتر نظر ها چون قدرت و دقت ضعیف تر از آن است.
تعداد گلوله های بالای این اسلحه به شما اجازه می دهند تا چندین دشمن مختلف را به از پا در آورید. شلیک با این اسلحه بسیار ساده است و شما می توانید به هر صورتی که خواستید از آن استفاده کنید.
برای از بین بردن کسانی که از این اسلحه استفاده می کنند کافی است کمی از حریف فاصله بگیرید و سعی کنید از فاصله دور او را بزنید.

 54875487
Beretta 96G Elite

اسم در بازی : .40 Dual Elites
ساخت: ایتالیا
قیمت: 1000$ ( اسلحه مخصوص Terrorists)
ظرفیت: 30 گلوله در اسلحه و 120 گلوله اضافه
قابلیت های اضافه : ندارد
قدرت: 1
سرعت شلیک: 5
دقت : 2
بی صدایی : 2
سرعت تعویض خشاب : 1
سرعت حرکت با اسلحه : 4
بهترین فاصله برای شلیک : نزدیک

شاید اگر می توانستید به صورت تکی از این سلاح ها استفاده کنید بیشتر فایده داشت. این اسلحه ها دارای سرعت شلیک بسیار بالا، سبک و گلوله های بسیاری هستند. ولی از نظر های مختلف، مخصوصا سرعت تعویض خشاب و دقت بسیار ضعیف می باشند و در کل بهتر است اصلا طرف آنها نروید.
برای استفاده از این اسلحه شما باید در همه حال حرکت کرده و به سوی دشمن Rush دهید (هجوم ببرید). اگر به درستی از تعداد گلوله های آن استفاده کنید به راحتی می توانید دشمنان را زمانی گیر بیندازید که در حال پرکردن خشاب هستند. همچنین بهتر است بدانید که تیر های اولی که شلیک می کنید دقیق تر از بقیه هستند. یکی از نکات جالب دیگر این است که اسلحه ای که در دست راست شما است قوی تر از دیگری است.
برای مقابله با کسانی که از این اسلحه استفاده می کنند باید سعی کنید از تیر های آن ها مانور دهید و با تیر اندازی سریع و دقیق آن ها را از پا در آورید تا مشکلی برایتان پیش نیاید

 54875487
FN Five-Seven

اسم در بازی: ES Five-Seven
ساخت: بلژیک
قیمت: 750$ (اسلحه مخصوص Counter-Terrorists)
ظرفیت: 20 گلوله در اسلحه و 100 گلوله اضافه
قابلیت های اضافه : ندارد
قدرت: 3
سرعت شلیک: 3
دقت : 5
بی صدایی : 1
سرعت تعویض خشاب : 4
سرعت حرکت با اسلحه : 4
بهترین فاصله برای شلیک : نزدیک

مهمترین مشخصه این اسلحه دقت بالای آن است که در هنگام نبرد در فاصله متوسط و دور کمک بسیاری به شما می کند. تعداد گلوله هایش نیز کافی هستند و سرعت تعویض خشاب آن مانند دیگر اسلحه ها است. سرعت بالای شلیک این اسلحه نیز از جمله دیگر فواید آن است. البته قیمت بالای آن باعث می شود که کمتر کسی به فکر خرید آن بیفتد، مگر اینکه قصد شلیک از فاصله دور را داشته باشید.
برای استفاده از این اسلحه بهتر است همانند USP عمل کنید. به طوری که از فواصل متوسط و دور به صورت تک تیر شلیک کنید و در فواصل نزدیک تمام گلوله ها را برروی دشمن خالی کنید.
این اسلحه چندان قوی نیست اما با توجه به دقت و تعداد گلوله های آن، بهتر است مواظب کسانی باشید که از آن استفاده می کنند و سعی کنید با حرکات سریع، آن ها را غافلگیر کنید.


Shotguns


Benelli M3 Super 90
اسم در بازی : Leone 12 Gauge Super
ساخت : ایتالیا
قیمت : 1700$
ظرفیت : 8 گلوله در اسلحه و 32 گلوله ذخیره
قابلیت های اضافه : ندارد
قدرت : 5
سرعت شلیک :1
دقت : 4
بی صدایی : 1
سرعت تعویض خشاب : 1
سرعت حرکت با اسلحه : 3
بهترین فاصله برای شلیک : بسیار نزدیک

معمولا بازیکنان از این اسلحه استفاده چندانی نمی کنند و فقط برای تفریح آن را بر می دارند. قدرت بالای این اسلحه کاملا آشکار است به طوری که اگر از فاصله نزدیک شلیک کنید، به راحتی با یک گلوله دشمن از پا در می آید. البته این اسلحه دارای کاستی های بسیاری ازجمله سرعت شلیک و تعویض خشاب پائینن است که آن را در مقایسه با اسلحه های دیگر ضعیف نشان می دهند.
بهترین راه استفاده از این اسلحه به صورت شلیک و فرار است. این اسلحه بیشتر به درد Rush دادن می خورد و بهتر است سعی کنید از آن در فواصل نزدیک استفاده کنید.
برای مقابله با کسانی که دارای این اسلحه هستند بهتر است با آن ها فاصله بگیرید و از دور به سویشان شلیک کنید تا نتوانند به شما آسیبی برسانند.

 54875487
Benelli XM1014 (M4S90)

اسم در بازی : Leone YG1265 Auto Shotgun
ساخت : ایتالیا
قیمت : 3000$
ظرفیت : 7 گلوله در اسلحه و 32 گلوله ذخیره
قابلیت های اضافه: ندارد
قدرت : 3
سرعت شلیک : 4
دقت : 3
بی صدایی : 2
سرعت تعویض خشاب : 2
سرعت حرکت با اسلحه : 3
بهترین فاصله برای شلیک : بسیار نزدیک

فرق بارز اسلحه Leone YG1265 Auto Shotgun نسبت به Shotgun دیگری که در بازی وجود دارد در سرعت شلیک آن است. با توجه به پخش شدن گلوله های این اسلحه، بیشتر تازه کاران از آن استفاده می کنند تا راحت تر بتوانند به دشمنان خود صدمه بزنند.
Rush دادن با این اسلحه بهترین روشی است که می توانید در پیش بگیرید. البته شما باید توجه داشته باشید که این اسلحه دارای تعداد گلوله های بسیار کم است و به سرعت خالی خواهد شد.
مانند اسلحه M3 Super 90 بهتر است از کسانی که از این اسلحه استفاده می کنند فاصله بگیرید و از دور به آن ها شلیک کنید. با اینکار آن ها در از بین بردن شما عاجز خواهند شد و تنها قادر به فرار هستند.

 54875487
SMG (Sub Machine Gun)


HK MP5 Navy
اسم در بازی : K&M Sub-machinegun
ساخت : آلمان
قیمت : 1500$
ظرفیت : 30 گلوله در اسلحه و 120 گلوله ذخیره
قابلیت های اضافه : ندارد
قدرت :3
سرعت شلیک :4
دقت : 4
بی صدایی : 3
سرعت تعویض خشاب : 4
سرعت حرکت با اسلحه : 4
بهترین فاصله برای شلیک : نزدیک

MP5 یکی از بهترین و پرطرفدارترین اسلحه های بازی است که معمولا بسیاری از افراد آن را خریداری می کنند. از جمله مهمترین مشخصات این اسلحه می توان به ارزان بودن آن، دقت و سرعت شلیک بالای آن اشاره کرد. این اسلحه از نظر مشخصات دیگر هم مطلوب به نظر می رسد.
در هنگام استفاده از MP5 شما بهتر است به صورت 5 تیر تا 8 تیر شلیک کنید. دقت بالای این اسلحه به شما اجازه می دهد تا در حال راه رفتن از آن استفاده کنید. اما هیچوفت تلاش نکنید تا در هنگام پریدن با آن شلیک کنید. این اسلحه معمولا برای Rush دادن مورد استفاده قرار می گیرد.
راه های مختلفی برای از بین بردن کسانی که از MP5 استفاده می کنند وجود دارد. برای مثال شما می توانید از نارنجک های مختلف استفاده کنید. همچنین سرعت عمل بالا تاثیر بسیاری بر کار شما دارد.

 54875487
Steyr TMP (Tactical Machine Pistol)

اسم در بازی : Schmidt Machine Pistol
ساخت : اطریش
قیمت : 1350$ (فقط برای CT)
ظرفیت : 30 گلوله در اسلحه و 120 گلوله ذخیره
قابلیت های اضافه: ندارد
قدرت : 1
سرعت شلیک : 5
دقت : 3
بی صدایی : 5
سرعت تعویض خشاب :5
سرعت حرکت با اسلحه :4
بهترین فاصله برای شلیک : نزدیک

TMP اسلحه ای سبک، ارزان، دقیق و بی صدا است و سرعت تعویض خشاب آن بسیار بالا است. این اسلحه معمولا زمان هایی استفاده می شود که بازیکنان قصد کمین کردن برای دشمن را دارند و بخواهند به صورت مخفیانه عمل کنند. حالت شلیک با این اسلحه نیز تقریبا مانند USP است. البته معمولا حرفه ای های CT Strike از این اسلحه استفاده ای نمی کنند.
همواره به یاد داشته باشید که TMP اسلحه ضعیفی است و برای Rush دادن ساخته نشده است و از آن فقط برای مخفی شدن یا به اصطلاح خف کردن استفاده می شود. کار با این اسلحه بسیار ساده است و کافی رگبار تیر هایتان را بر روی دشمن ببندید.
همیشه به اطراف خود دقت کنید تا از اشخاصی که از این اسلحه استفاده می کنند. در این امان باشید. با توجه به دقت نسبتا پائین این اسلحه معمولا بیشتر بازیکنان ترجیح می دهند تا از فاصله نزدیک با آن شلیک کنند.

FN P90

اسم در بازی : ES C90
ساخت : بلژیک
قیمت : 2450$
ظرفیت : 50 گلوله در اسلحه و 100 گلوله ذخیره
قابلیت های اضافه : ندارد
قدرت : 3
سرعت شلیک: 5
دقت : 2
بی صدایی : 2
سرعت تعویض خشاب : 2
سرعت حرکت با اسلحه : 4
بهترین فاصله برای شلیک : نزدیک

اولین نکته قبل توجه در P90 FN، شکل جالب و خوش دست آن است که هر کسی را مجذوب می کند. این اسلحه قابلیت نگهداری تعداد بالایی گلوله را در خود دارد و از سرعت شلیکی بالایی نسبت به سایر اسلحه ها برخوردار است. از طرف دیگر لگد و پرش این اسلحه بسیار بالا است و اگر دکمه شلیک را نگه دارید خود را در حالی می بینید که به طرف آسمان نشانه گیری کرده اید.
برای استفاده از این اسلحه در فواصل زیاد بهتر است به صورت سه تیر تا 5 تیر شلیک کنید تا از دقت بیشتری برخوردار باشد. اما در مواقع که در مبارزات نزدیک هستید می توانید بصورت کاملا اتوماتیک از اسلحه استفاده کرد و دشمنان خود را به رگبار گلوله ببندید. توجه داشته باشید که تیر هایی این اسلحه به سرعت خالی می شوند و پرکردن خشاب آن زمان نسبتا طولانی ای می گیرد، بنابراین بهتر است که با آن بیهوده شلیک نکنید.
برای غلبه بر کسانی که از این اسلحه استفاده می کنند بهتر است از آن ها فاصله بگیرید چرا که دقت و قدرت بسیار این اسلحه در مبارزات نزدیک بسیار زیاد است.

 54875487
Ingram MAC-10

اسم در بازی : Ingram MAC-10
ساخت : آمریکا
قیمت : 1400$ (فقط برای تروریست ها)
ظرفیت : 30 گلوله در اسلحه و 100 گلوله ذخیره
قابلیت های اضافه : ندارد
قدرت : 4
سرعت شلیک : 4
دقت : 2
بی صدایی : 3
سرعت تعویض خشاب : 3
سرعت حرکت با اسلحه : 3
بهترین فاصله برای شلیک : نزدیک

MAC-10، مدل ساده تری از اسلحه پرطرفدار MP5 است. این اسلحه دارای قدرت و سرعت شلیک بالایی است اما متاسفانه تفاوت اندک قیمت آن با MP5 ، دقت کم آن و سرعت تعویض خشاب نه چندان سریع آن دلیل های بسیار خوبی را برای استفاده نکردن از این سلاح ایجاد کرده اند.
برای استفاده از این اسلحه در فواصل بسیار نزدیک شما می توانید به صورت اتوماتیک از این اسحه استفاده کنید و بدون وقفه شلیک کنید. اما در فواصل نزدیک تا دور بهتر است به صورت سه تیر شلیک کنید. اگر شما هنگام شلیک با این اسلحه هدف خود را برروی شکم دشمن بگیرید معمولا شانس Headshot کردن آن ها بیشتر است. توجه داشته باشید که MAC-10 بیشتر در مقابل کسانی که دارای اسلحه های rifle هستند، فایده دارد.
بهتر است از کسانی که از این اسلحه استفاده می کنند تا حد امکان فاصله بگیرید. در این صورت شلیک به شما، تقریبا غیر ممکن خواهد بود و شما به راحتی می توانید آن ها را از پا در آورید.

 54875487
HK UMP 45

اسم در بازی : K&M UMP 45
ساخت: آلمان
قیمت: 1700$
ظرفیت: 25 گلوله در اسلحه و 90 گلوله ذخیره
قابلیت های اضافه : ندارد
قدرت: 4
سرعت شلیک: 2
دقت : 3
بی صدایی : 2
سرعت تعویض خشاب : 3
سرعت حرکت با اسلحه : 4
بهترین فاصله برای شلیک : نزدیک

UMP از قدرتی همچون MAC-10 و دقتی همچون MP5 برخوردار است. این دو ویژگی آن را به یک اسلحه بسیار قوی تبدیل کرده اند. البته این سلاح دارای مشکلات بسیاری از جمله سرعت شلیک و تعویض خشاب پایین است که مشکلات بسیاری را در هنگام مبارزه برای شما به وجود می آورد.
قدرت و دقت بالای اسلحه UMP بهترین دلیل برای خریدن آن است. با این وجود کمبود های این اسلحه آن را به سلاحی کم طرفدار تبدیل کرده است و فقط برای کار های تیمی از آن استفاده می شود. با وجود تعداد گلوله ها پایین آن، مطمئنا شما نمی توانید بیشتر از یک یا دو نفر از دشمنان را در یکجا از پا در آورید. برای مهارت پیدا کردن در شلیک با این اسلحه تمرین بسیار زیادی لازم است.
برای غلبه بر کسانی که از UMP استفاده می کنند شما باید بر تعداد گلوله های کم آن و سرعت تعویش خشاب پائین آن تکیه کنید و با حمله سریع به سوی آن ها یارای مقابله را از آن ها بگیرید.

منتظر ادامش باشید ISF | Ra1nMaN
چهارشنبه 14 اسفند 1387 توسط پیر بابا | نظرات ()پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
ATOM
پیر بابا
فروردین 1388
اسفند 1387
با تشکر از سینا بخاطر ساخت این کلیپ زیبا
گروه کانتر ای ایران
تبریک به اعضا
رای نهایی کمیته انضباطی PN1-Katana
انتصاب مدیریت جدید سرور
پیامهای تبریک نوروزی اعضا
مپهای جدید و ارسالی اعضا
فایلهای صوتی جدید ای ایران
آشنایی با اعضا
دانلود فیلم مسابقات
لیست آخرین مطالب
بازديدهاي امروز : نفر
بازديدهاي ديروز : نفر
كل بازديدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :